+48 61 652 49 91 biuro@e-invest.pl

Przenośniki

Zapraszmy do zapoznania się z naszą ofertą przenośników (taśmowych, zgarniakowych, zgrzebłowych, łańcuchowych), które mają szerokie zastosowanie z zakładach produkcyjnych, przemyśle, branży spożywaczej i innych. Proponujemy wszechstronne rozwiązania systemowe dla transportów masowych włączając systemy mechaniczne i pneumatyczne.

Produkujemy:

Przenośniki zgrzebłowe - urządzenie transportowe typu przesuwającego. W przenośniku zgrzebłowym do łańcucha (łańcuchów) przymocowane są elementy poprzeczne, zwane zgrzebłami, przesuwają urobek w sposób ciągły w określone miejsce.

Przenośniki łańcuchowe jest to grupa przenośników, w których jako nośnika wykorzystujemy różnego typu i rodzaju łańcuchy.

Przenośniki zgarniakowe są podobne pod względem konstrukcji do przenośników korytowych łańcuchowych. Koryto przenośnikowe jest jednak w przeciwieństwie do przenośników korytowych łańcuchowych otwarte od góry. W związku z tym przenośnik taki może być stosowny wyłącznie w pozycji poziomej lub przy niewielkim nachyleniu. Zgarniaki przesuwają przy tym nosiwo po dnie obudowy aż do miejsca zrzutu.

Produkujemy również przenośniki taśmowe.

Kontakt

ERGO INVEST

ul. Wysogotowska 104

62-081 Przeźmierowo k/ Poznania

tel/fax 61 652 49 91

tel/fax 61 639 11 45

fax 61 278 63 76

Facebook
Blog

Więcej informacji